Menu
Menu
14.07.2023

Полтавський симфонічний оркестр влаштував музичну терапію для поранених бійців

12 липня солісти Полтавського академічного симфонічного оркестру Дмитро Голобородов (скрипка) та Михайло Максимов (контрабас) влаштували музичну терапію для поранених бійців та медиків, що їх лікують у Полтавській обласній лікарні ім. М.В.Скліфосовського.
Ініціатором проведення таких заходів став директор Полтавського академічного симфонічного оркестру Михайло Малько.

Ці малі за формою, але великі за сенсом і змістом концерти в медичній установі тривають вже декілька місяців. І музиканти надзвичайно вдячні за сприяння головному лікарю Григорію Оксаку та завідувачам відділень, де відбувались мистецькі імпрези.

“Слова захисників “хлопці, ви за цей виступ нас вилікували”, “ви не уявляєте, які ліки ви нам сьогодні принесли” окриляють нас і дають розуміння, що колектив оркестру на правильному шляху. Наближаємо Українську Перемогу разом!” – зазначив Михайло Малько.

Великі заходи натхненного колективу можна буде відвідати вже незабаром.

20 липня о 18.00 – концерт ПАСО просто неба біля приміщення Оркестру (вул. Європейська, 49) для ВПО та жителів міста. Головний диригент – народний артист України Віталій Скакун.

25 липня о 19.00 – «Вечір музики Tango» за участі камерного ансамблю оркестру під керівництвом диригента – Єлізара Пащенка. Захід відбудеться на терасі Art & Health HUB by ZELO, 4 пов. ТРЦ “Метрополітан”.

28 липня о 18.00 – концерт симфонічного оркестру до Дня Української Державності просто неба, на Театральній площі для ВПО та жителів міста. Головний диригент – народний артист України Віталій Скакун.

Телефон для довідок: +38(095) 895 01 04.

Цілодобова онлайн довідка ПАСО за посиланням.

Марія Бойко
Фото: Михайло Малько

Джерело: np.pl.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World