Menu
Menu
15.08.2023

Полтавців запрошують на концерт фортепіанної музики

20 серпня Полтавська обласна філармонія запрошує гостей на концерт фортепіанної музики у виконанні Анастасії Стовбир та Олександра Олійника спільно з камерним оркестром імені Дмитра Ахшарумова (керівник Ольга Константінова). Початок о 17:00.
“Музика впливає на нас не по різному. Ми можемо відчувати щастя чи смуток. Музика може нам подобатися, а іноді – зовсім ні. Від музики можна купатися у сльозах ейфорії, а можна – переживати стан спустошення. І все це – властиво нам. Все це – нормально”, – йдеться в анонсі Полтавської обласної філармонії.

На цьому концерті гостям запропонують поглянути на музику з двох сторін. Музика першого відділення дає відповіді на питання, музика другого – запитання ставить. Клавірні концерти Баха розкажуть про прекрасне, музика останніх двох cтоліть – змусить висловлюватися й діяти нас.

Прозвучать: Й.С. Бах – Клавірні концерти BWV 1052 ре мінор (І. Allegro, ІІ. Adagio, ІІІ. Allegro) та BWV 1058 соль мінор (I. Allegro, II. Andante, III. Allegro assai), Франсіс Пуленк – Соната для фортепіано на 4 руки FP 8 (I. Prelude. Modèré, II. Rustique. Naif et lent, III. Final. Très vite), Олексій Шмурак – «Залізничний етюд» (з фортепіанного циклу «Гренландія»), Віталій Вишинський – «Астероїди» (I. C-1912, II. S-1882, III. H-1895, IV. [B]-? Unexplored, V. A-1939), Олег Безбородько – «Міньйонети і поемети нашого часу» (I. Міньйонет, II. Поемета, III. Метаміньйонет, IV. Поемета-дизель).

“Музика — це єдине, що має більший сенс… грайте її досить голосно, і вона триматиме демонів на відстані” – процитувала вислів Jojo, анонсуючи концерт у філармонії піаністка Анастасія Стовбир.

Вартість квитків: 1-5 ряд – 170грн, 150грн, 60грн – 7 ряд балкону (для ВПО).

Джерело: np.pl.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World