Menu
Menu
10.09.2023

Національна філармонія України відкрила 160-й концертний сезон

8 вересня, Національна філармонія України відкрила Ювілейний 160-й концертний сезон. Серед його перлин – джазові обробки Баха, фестиваль «Камерні акценти осені» та Кадиш Равеля.

Концерт-відкриття відвідав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. У своєму вітальному слові він подякував польським друзям за підтримку та зазначив: «Захист наших Збройних Сил дозволяє продовжувати творчу діяльність українцям, зокрема, українським музикантам. Це велике досягнення як для людей на сцені, так і для всіх нас, хто відчуває потребу в музиці. Хочу висловити подяку Збройним Силам України, тим людям, завдяки яким ми можемо знаходитись тут».

Під час концерту, який відбувся за підтримки Польського інституту в Києві, соліст Шимон Нерінг (фортепіано, Польща) віртуозно виконав Другий фортепіанний концерт Йоганнеса Брамса.

Також у виконанні Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України прозвучали: світова прем'єра твору «Рубікон» для великого симфонічного оркестру Сергія Пілютікова, спеціально написаного на замовлення головного диригента Миколи Дядюри, інспірована польським фольклором – «Мала сюїта» Вітольда Лютославського і П’ята симфонія Людвіга ван Бетховена. Вона присвячена другу і меценату композитора, сину останнього гетьмана України – графу Андрію Розумовському.

Джерело: mkip.gov.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World