Menu
Menu
20.06.2024

На ювілейному фестивалі Odessa Classics зустрілися видатні композитори – Арво Пярт та Валентин Сильвестров

На 10-му ювілейному музичному фестивалі Odessa Classics, який проходив у Таллінні, зустрілися видатні композитори сучасності, генії всесвітньої музики – український композитор Валентин Сильвестров та естонський композитор Арво Пярт. На зустрічі також був керівник українського видавництва “Дух і Літера” Константин Сігов та український піаніст Олексій Ботвінов, художній керівник фестивалю Odessa Classics.

Увечері у концертному залі «Естонія» відбувся незабутній концерт музики Валентина Сильвестрова. Були присутні більше десятка послів, політична, бізнесова та культурна еліта Естонії. Тріумф тихої музики українського генія. На сцені виступили Олексій Ботвінов (фортепіано), Мирослава Которович (скрипка), Олександра Федосова (скрипка), Ханс Крістіан Аавік (скрипка), Кароліна Аавік (фортепіано), Марсель Іоханес Кітс (віолончель).

Нагадаємо, що 10 червня 2015 року в Одеській філармонії відбувся перший концерт фестивалю Odessa Classics. 10 червня фестиваль відсвяткував 10-й ювілейний день народження фестивалю в Таллінні. Фестиваль Odessa Classics створений у великій залі Одеської філармонії у відповідь на анексію Криму та пов’язану з цим спробу перенести “російський світ” до Одеси. Олексій Ботвінов та його дружина Олена поставили за мету організувати в Одесі фестиваль європейської класичної музики, батьківщини музикантів, художників, письменників, біологів, який мав принести Одесі більше європейського сенсу, культурних туристів, уваги, слави.

Вдень на морі, ввечері у залах, так Odessa Classics переріс в одну з найважливіших музичних подій України лише за кілька років, доки не розпочалася повномасштабна війна. А тепер Odessa Classics третій рік проходить за межами України, також частково в Естонії третій рік поспіль.

Джерело: culturemeter.od.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World