Menu
Menu
09.08.2023

Музику свободи вп’яте презентуватимуть у Emily Resort

Не пропустіть – головна музична подія спеціального до головного свята усіх українців

Emily Resort проведе п’ятий, ювілейний, проєкт із циклу великих симфонічних концертів у стінах найсучаснішого залу України – Emily Event Hall – The Sound Of Freedom, присвячений 32-ій річниці Незалежності України.

Про це повідомили організатори дійства з Emily Resort.

«Для нас усіх 24-го серпня – дата, що з 1991-го року здобула найвеличніше із можливих значень. Цей день подарував нам віру у світле, вільне майбутнє, тож вшануймо всіх, хто загинув в боротьбі за ідентичність і незалежність українського народу, відвідавши п’ятий благодійний концерт «The Sound Of Freedom. One Year Gala», прибуток від якого спрямують на підтримку Збройних сил України», – сказано в повідомленні.

Цього разу, 24-го серпня 2023-го року, Emily Orchestra вийде вп’яте на сцену Emily Event Hall. Твори українських композиторів і музичні хіти світової класики у виконанні професійного оркестру та найкращих солістів обіцяють стати справжнім національним шедевром, що підкорить Ваші серця своєю ексклюзивністю та любов’ю до рідного краю.

Станьте одним з 830-ти обраних гостей ювілейного гала-концерту до 32ої річниці Незалежності України та не втратьте можливість поринути у велич та красу багатогранності мистецтва.

Музичні шедеври українського народу і світових композиторів звучатимуть наживо на найкращому в Європі звуковому обладнанні – L-Acoustics K3 у стінах найсучаснішого Emily Event Hall.

«Не пропустіть – головна музична подія спеціального до головного свята усіх українців. The Sound Of Freedom – музика свободи, що звучить у кожному із нас! З вірою в ЗСУ!» – наголосили організатори.

Коли: 24-го серпня, четвер, початок о 19:00

Де: Emily Event Hall, територія комплексу Emily Resort, Львів-Винники, вул. Хмельницького, 9Б

Ексклюзивні партнери заходу
Ювелірний бутик «Il Cammeo»
Будівельна компанія Auroom
Західноукраїнський автомобільний дім
First Casino Lviv
Кількість місць обмежена. Вітається дрес-код у стилі українського етно.

Джерело: nta.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World