Menu
Menu
03.07.2023

Магія класичної музики: Закриття сезону Рівненської обласної філармонії з віолончелістом Золтаном Алмаші

Джерело Рівненські новини

Напередодні в Залі камерної та органної музики відбулося закриття сезону Рівненської обласної філармонії.

Для шанувальників класичної музики артисти підготували концерт з особливим гостем - провідним віолончелістом і композитором Золтаном Алмаші. Вражаючі твори на віолончелі, які захопили глядачів, включали «Червону калину» та духовний гімн українців «Боже Великий Єдиний».

У програмі також прозвучали твори композиторів XVII-XVIII століть Антоніо Вівальді та Дмитра Бортнянського у виконанні Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії під керівництвом Юрія Скрипника.

Нагадаємо, що 84-й сезон для колективу Рівненської обласної філармонії був насиченим подіями: концертами, виставами, імпрезами, виставками та екскурсіями. Тут були запропоновані глядачам нові та цікаві формати представлення та сприйняття класичного і народного мистецтва, створюючи музичні колаборації.

На сцені виступали вокалісти і поети, актори і краєзнавці.

Особливою популярністю користувалася нова локація закладу - Мистецький цоколь, який перетворився з приміщення на виставкову залу і концертний майданчик, додаючи подіям, які там відбувалися, особливу атмосферу та камерність.

Кілька проєктів Рівненська обласна філармонія реалізувала спільно з колегами з інших міст України, зокрема з Національною музичною академією України імені П.І.Чайковського та Одеською національною музичною академією імені А.В. Нежданової.

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World