Menu
Menu
08.08.2023

Львівський театр імені Франца Кафки у Києві проведе благодійний концерт

Живе українське слово та фортепіанна музика поєднаються в літературно-музичному перформансі від Театру Кафки на благодійному концерті у Києві
Як повідомляє Театр Кафки "Еспресо.Захід", концерт відбудеться під назвою "Просто музика".

"Проста музика – це перформанс, в якому органічно поєдналися класичні та авангардні вірші геніальних українських поетів, а також шедеври європейської фортепіанної мініатюри.

На концерті ви почуєте музику наступних композиторів: Філіп Ґласс, Арво Пярт, Ерік Саті, Федеріко Момпоу, Рюіті Сакамото, Йоганнес Брамс, Франсіс Пуленк, Дьордь Лігеті, Леош Яначек, Ервін Шульгофф, Гія Канчелі, Картер Бервелл, Іван Карабиць та Валентин Сильвестров", – йдеться у повідомленні.

У перформансі братимуть участь:
Наталія Мартинова-Гуцул - фортепіано
Назарій Боденко - актор
Герман Гошкадор - режисер

Де: Будинок вчених НАН України, Велика зала
Коли: 12 серпня
О котрій: 18:00
Вхід: Благодійний внесок
Живий звук.

Інформація про виконавців:
Наталія Мартинова-Гуцул - українська піаністка, доцентка кафедри спеціального фортепіано та провідна концертмейстерка ЛНМА ім. М Лисенка. Викладачка фортепіано Львівського державного музичного ліцею ім. С. Крушельницької. Активна пропагандистка української музики.
Назарій Боденко - актор Львівського театру імені Франца Кафки, перформер
Герман Гошкадор - президент Громадської організації Експеримент, режисер театру Франца Кафки

Львівський театр імені Франца Кафки було створено в 2009 році учасниками молодіжного руху Експеримент для просування авангардного театрального мистецтва в Україні. Останні роки театр активно займається музичними виставами та музичними перформансами.

До слова, уперше за довгі 12 років відомий український гурт "Мертвий Півень" провів сольний концерт та повертається на велику сцену

Джерело: zahid.espreso.tv

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World