Menu
Menu
05.04.2024

Львівська філармонія зіграє благодійний концерт заради "Альфи" та 48-го окремого штурмового батальйону

Симфонічний оркестр Львівської філармонії касовий збір з концерту "Добродіяння" скерує для 48-го окремого штурмового батальйону та Центру спеціальних операцій "Альфа"
Про це повідомила Львівська національна філармонія ім. М. Скорика, інформує Еспресо.Захід.

5 квітня у Львівській філармонії її Академічний симфонічний оркестр (яким цього вечора диригуватиме киянин Володимир Сіренко) зіграє програму з творів Людвіга ван Бетховена та Євгена Станковича під назвою "Добродіяння". Увесь касовий збір з цього концерту організатори спрямують на купівлю комп’ютерної спецтехніки для аеророзвідки, вдалого планування і виконання роботи 48-го окремого штурмового батальйону імені Номана Челебіджіхана та Центру спеціальних операцій "Альфа".

"Симфонія № 5 "Пасторалей", яку я виконаю, - розповів соліст концерт, київський скрипаль Дмитро Ткаченко, - надзвичайно складний твір, що потребує вкрай багато репетицій та підготовки. Тому - як усі твори такого штибу - його не часто можна почути на концертних сценах. Але сподіваюся, що львівська публіка оцінить цю нагоду, адже — це однозначно твір, який дуже важко забути після прослуховування. Євген Станкович написав його близько 50 років тому, будучи дуже молодим. Але просто дивовижно, як цей митець бачив майбутнє. Твір звучить актуально у часи цієї жахливої війни".

Під час благодійного концерту у Львові зібрали 200 тис. грн на підтримку ЗСУ

Джерело: zahid.espreso.tv

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World