Menu
Menu
04.07.2023

Луганська філармонія: Звуки підтримки для Збройних Сил України від евакуйованого оркестру

Луганська філармонія, яка була змушена евакуюватися із Сєвєродонецька, дає благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України. Їх проводять в соборі св. Юра і в його митрополичих садах, в Гарнізонному храмі св. Петра і Павла.

Про це пише "Східний варіант".

Також почались виступи закордоном: Словаччина, Австрія.

Як зазначає видання, Луганська обласна філармонія двічі відновлювала свою діяльність майже з нуля в нових містах: спочатку в Сєвєродонецьку, а після повномасштабного вторгнення — у Львові. У Львові Луганська філармонія почала робити репетиції у Львівському органному залі, який їх прихистив.

У квітні філармонія почала відновлювати концертну діяльність. Тоді людей ще було мало і були камерні програми виступів.

Потроху концертна діяльність філармонії з Луганська почала відновлюватись. Симфонічний оркестр почав виступати у Львівському органному залі. Сьогодні філармонія має 6-7 концертів на місяць. Також за цей час встигла зіграти на всіх майданчиках Львова, окрім театру Заньковецької.

Нині у складі філармонії є люди, які працювали в ній ще в Луганську, є ті, хто доєднався в Сєвєродонецьку, а також є львів’яни. Загалом близько 35 людей. У Сєвєродонецьку залишилось декілька працівників філармонії через сімейні обставини.

Джерело Патріот Донбасу

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World