Menu
Menu
27.10.2023

Легендарний аранжувальник Бітлз Петер Брейнер виступить у Києві

Мешканці та гості столиці матимуть змогу послухати фортепіанного віртуоза та аранжувальника 30 жовтня 2023 року о 19:00.

30 жовтня у столиці у супроводі оркестру виступить людина-легенда, диригент Лондонського Королівського Оркестру та знаменитий аранжувальник Бітлз Петер Брейнер.

Фільми з його музикою отримали всесвітнє визнання, записи неодноразово звучали в Tonight Show Джея Лено, Saturday Night Live і Third Rock From The Sun. Пітер Брейнер записував джазову, поп-музику, симфонічну музику, фортепіанні концерти для телебачення, радіо та звукозаписних компаній як диригент, піаніст і композитор.

Як автор двох мюзиклів («Чарівний кубок» Лафонтена та «Гальма») та одного телевізійного мюзиклу («Викрадений білий слон» Марка Твена), він також має досвід у цій сфері. Сьогодні творчість музичного композитора Пітера Брейнера зафіксована на майже 260 цифрових і 100 аналогових записах, з яких було продано понад 1,5 мільйона копій по всьому світу.

Фортепіанний віртуоз, аранжувальник та публіцист-композитор, відзначений нагородами й автор нетрадиційних аранжувань творів популярної музики вийде на прекрасну сцену 30 жовтня о 19:00.

Організатори запрошують киян та гостей міста поринути у світ музики і відчути відтворені мелодіями образи.

Де: Київська консерваторія, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11.

Коли: 30 жовтня, о 19:00.

Вартість квитків: від 770 грн.

Придбати квитки можна за посиланням.

Леонід РУДЕНКО

Джерело: vechirniy.kyiv.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World