Menu
Menu
14.08.2023

“Давидові псалми” Валентина Сильвестрова

19 серпня в Софіївському соборі лунатиме знаковий твір українського класика сучасності Валентина Сильвестрова

Камерний хор «Київ» під орудою диригента Миколи Гобдича можна без перебільшення назвати нашими культурними побратимами. Впродовж 2022- 2023 років ми створили кілька спільних проектів в Україні та закордоном.

У Софійському соборі відбулася серія концертів “Музика, написана серцем”, проект присвячений видатним українським композиторам-ювілярам - Валентину Сильвестрову, Євгену Станковичу та Вікторії Польовій. Також у виконанні хору “Київ” відбувся концерт «Псалми та Молитви» світлій пам’яті композиторки Ганни Гаврилець.

На фестивалі Bouquet Kyiv Stage в Оксфорді хор виконав концерт найновіших хорових творів Валентина Сильвестрова.
Спеціально для фестивалю Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі був створений проект «Пробиваючись до світла», музика написана українськими композиторами під час війни.

Хор “Київ” долучився до нашого проекту “Трансформа” на музику Вікторії Польової, приуроченого до річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну.

На цьогорічному фестивалі Bouquet Kyiv Stage хор “Київ” представить програму “Псалми” Валентина Сильвестрова. Це прем'єрний проект, який в майбутньому ми плануємо показати у світі. За словами Валентина Сильвестрова, надзвичайно вимогливого композитора до виконання своїх творів, хо Київ - це справжній скарб.

***Муніципальний камерний хор «Київ» заснований у 1990 році.
Художній керівник та диригент - Микола Гобдич, Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв, безумовний мистецький лідер.

Хор «Київ» сьогодні є володарем кількох професійно-фахових рекордів:

● Хор “Київ” потрапив до Книги рекордів Гіннеса, через абсолютно безпрецедентний випадок. На міжнародному конкурсі хорового мистецтва в Ірландії – одному з найкращих в світі – Хор набрав 99 балів з 90 максимально можливих. У 1997-му Хор «Київ» мав сольний концерт у «Карнегі-Хол» в Нью-Йорку, про який мріє будь-яка світова зірка.
● Всесвітньовідомий хор «Київ» провів понад 1500 концертів у понад 20 країнах світу, що також може стати своєрідним рекордом, записав 50 компакт-дисків української та світової музики - цей рекорд поки що не подолав жоден з хорових колективів нині існуючих в Україні і за її межами.
● Хор “Київ” виступав на найкращих концертних майданчиках світу, серед яких - Концертний зал ВВС (Лондон, Велика Британія) та Notre-Dame de Paris (Франція).

Обов’язкова реєстрація за посиланням
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (300 грн — повний, 150 грн — пільговий)

Джерело: bouquetstage.com

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World