Menu
Menu
09.08.2023

12 серпня Kyiv Symphony Orchestra виступить на одному з найбільших оркестрових фестивалей світу

12 серпня Kyiv Symphony Orchestra виступить разом із всесвітньовідомим піаністом Рудольфом Бухбіндером на одному з найпрестижніших та найбільших оркестрових фестивалів — Grafenegg (Австрія). Український оркестр представить Симфонію №2 Левка Ревуцького та П'ятий концерт Людвіга ван Бетховена під орудою головного диригента оркестру Луїджі Гаджеро.

Рудольф Бухбіндер є засновником та художнім керівником фестивалю з 2007 року. Понад півсторіччя він співпрацює з видатними оркестрами та диригентами по всьому світу. Його інтерпретації Бетховена вважаються еталонними: зокрема, він близько 60 разів виконував 32 сонати композитора у 45 країнах.

«Нашою місією є відкриття української культури та музики в світі завдяки зокрема виступам на відомих європейських фестивалях з творами українських композиторів. Для виступу в Графенезі ми спеціально обрали масштабну 2-гу Симфонію Левка Ревуцького, яка вважається не тільки вінцем творчості композитора, а й центральним твором української музики першої половини 20-го сторіччя. В ній широко використані мелодії різних народних пісень, які за велінням автора народжують вражаюче і різнобарвне симфонічне полотно. Ми впевнені, що ця музика залишить великий відгук в серцях слухачів», — коментує подію керівник Kyiv Symphony Orchestra Олександр Зайцев.

Концерт відбудеться в акустичній залі Wolkentrum («Хмарна Вежа») — одній з найкращих у світі сцен просто неба в оточенні природного ландшафту та старовинного замку.

Виступ транслюватиме Національне телебачення та Національне радіо Австрії.

Рудольф Бухбіндер, рояль; Луїджі Ґаджеро, диригент; Людвіг ван Бетховен, Концерт для фортепіано та оркестру мі-бемоль мажор op.73; Левко Ревуцький, Симфонія №2 мі-мажор op.12 (1927, перша редакція)

Джерело: mkip.gov.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World