Menu
Menu
27.08.2023

11-річний акордеоніст з Донеччини зіграв на новому інструменті складний репертуар на концерті в Італії

Іван Гомольський з Часів Яра нещодавно виступив на концерті в Італії. Там він живе в евакуації з мамою. Музикант продемонстрував, чого навчився на новому інструменті, який у грудні отримав від фірми-виготовителя.

Відео з концерту юний музикант виклав на своїй сторінці в соцмережі.

На концерті він показав високий рівень майстерності та зіграв складні музичні твори.

“Фантастичний вечір, незабутні враження! Дякую за запрошення та організацію цього вечора, мені сподобався повний зал гостей і, звичайно, оплески. Мені сподобалося грати того вечора. Я вдячний всім, хто мене оточує, всім, хто мене підтримує і допомагає”, — написав Іван Гомольський у соцмережі.

Концерт “Cammini musicali” (“Музичні стежки”, — ред.), на якому виступав Іван Гомольський та ще одна молода музикантка Катя Перна, провели у залі Єпархіального музею італійського міста Мольфетта. Концерт відвідали кількадесят людей.
Іван зіграв сім музичних творів, два з яких — українські.

Вікторія Філатова, колишня директорка Часовоярської музичної школи, де навчався Іван до вторгнення росіян, радіє успіху хлопця.

“Репертуар поскладнішав, подорослішав до програми навіть не коледжу, а консерваторії. Іван продемонстрував нові прийоми гри. Увесь зал аплодував їм стоячи”, — каже жінка.

Вікторія Філатова зазначила, що дуже великий вклад у розкриття, розвиток та становлення таланту музиканта зробила його перша вчителька Наталя Дорофеєва.

Іван грає на акордеоні та відточує свій талант з трьох років. Восени 2021 стало відомо, що інструмент хлопця буквально розсипається під час гри та може підвести просто перед концертом. На новий якісний акордеон Іван збирав кошти й своєї стипендії від Донецької ОДА.

21 вересня 2022-го російська армія поцілила по школі мистецтв, в якій серед інших учнів колись займався й Іван Гомольський. Пізніше були й інші прильоти туди. Будівля знищена вщент, згоріли меблі та великогабаритні інструменти, які евакуювати не змогли, — в тому числі фортепіано.

Джерело: freeradio.com.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World