Menu
Menu
13.10.2023

Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт фортепіанної музики пам’яті Етелли Чуприк

17 ЖОВТНЯ фортепіанний дует DOVHAN&ZUBKO PIANO DUO у складі заслуженого діяча мистецтв України Петра ДОВГАНЯ та лауреатки міжнародних конкурсів Наталії ЗУБКО запрошують на вечір «ПАМ’ЯТІ ЕТЕЛЛИ ЧУПРИК».

Петро Довгань - випускник класу Етелли Чуприк, котрий у своїй виконавській практиці втілює головні засади неповторного піаністичного стилю видатної піаністки. У презентованій програмі віддає шану своєму педагогу. Музикант підкреслює: «Вибір програми базується на естетичних вподобаннях видатної піаністки, нашої колеги Етелли Чуприк. Піаністка часто компонувала свої програми за хронологічним принципом, об'єднуючи в одному концерті твори різних епох та стилів».

У програмі концерту прозвучать: Д. Скарлатті. Соната бурлеска g-moll; В. А. Моцарт. Соната-фантазія f-moll; Л. Ван Бетховен. Вісім варіацій на тему графа Вальдштайна C-dur WoO 67; С. Людкевич. Меланхолійний вальс; З. Алмаші. Карпатська пісня; Й. Брамс. Угорський танень N 1 g-moll; Ф. Шуберт. Фантазія f-moll Op.103 D 940.

Локація: велика зала ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ

Ведуча – Налалія ПІЦУР.

Тривалість: півтори години. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

КВИТКИ продаються у КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA. ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Петро ДОВГАНЬ – заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Навчався у Львівській музичній академії та аспірантурі в класах Е.Чуприк та Р.Криштальського. Як соліст та ансамбліст є постійним учасником міжнародних та українських музичних фестивалів, зокрема, «Варшавська осінь» та «Дні музики Кароля Шимановського» (Польща), «Kyiv Music Fest» (Київ), органної (Суми, Ужгород) музики, «Міжн. фестиваль ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк» (Вінниця), «Beethoven’s Music» до 250-річчя з дня народження Л. ван Бетовена (Дніпро), «Буковинський листопад» (Чернівці), «Контрасти», «ЛюдкевичФест», «Музичні зустрічі в Національному музеї», «Ніч у Львові», «Академія» (Львів). Виступав на сценах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Угорщини, Норвегії, Росії. Співпрацював з диригентами: Г.Маттес, С.Камартін, (Швейцарія), Р.Аріста (Аргентина), Р.Ревакович (Польща), В.Плоскіна, І.Юзюк, Р.Филипчук, Я.Колесса, І.Пилатюк, В.Сивохіп, Ю.Скрипник, Е.Сокач (Україна) та ін. Виступав у супроводі Національного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», камерних оркестрів «Академія» (Львів), «Perpetuum Mobile» (Івано-Франківськ), Академічний камерний оркестр РОФ (Рівне), «Арката» (Вінниця) та ін.. Співпрацював з такими композиторами: М.Скорик, В.Рунчак, О.Щетинський, А.Нікодемович, А.Пярт та ін.. Має записи на радіо та телебаченні в Україні та Польщі.

Наталя ЗУБКО – дипломантка мистецької програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia», ст. викладач кафедри спеціального фортепіано у Львівській національній музичній академії ім.М.Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Навчалася у Львівській музичній академії та аспірантурі в класі О.Пилатюк та Т.Слюсар, а також в Музичному університеті ім. Ф.Шопена (Варшава) в класі. проф. Й.Лавринович-Юст. Пройшла стажування для піаністів у Варшавському Національному оперному театрі «Akademia Operowa». Дипломантка стипендіальної програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia» (Варшава, 2014), Лауреатка І премії Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів та струнних квартетів (Львів, 2009), дипломантка Міжнародного конкурсу піаністів «Фарботони» (Канів, 2006). Учасниця міжнародних та всеукраїнських фестивалів «Контрасти», «Ніч у Львові», «Академія» (Львів), «Буковинська осінь» (Чернівці), «karpatyArt» (Яремче), «Bieszczady biez granic» (Сянок, Польща), «Chopin. Koncerty Urodzinowe» (Варшава, Польща). Має записаний та виданий диск з творів польського композитора Генрика Мельцера-Щавинського: «Henryk Melcer (1869-1928). Chamber works» (Варшава, 2014).

ФОРТЕПІАННИЙ ДУЕТ Наталії Зубко та Петра Довганя дебютував у лютому 2017 року. За час свого існування дует прийняв участь у фестивалях «Ніч у Львові», «Людкевич Фест», «до ювілею Ф.Шуберта», «Музичні зустрічі в Національному музеї», «Свято музики у Львові», «40 Faire la Fête de la Musique» (Франція). У 2020 році дует отримав нагороду Гран-прі на міжнародному фестивалі «Soul», а в 2023 р. - перемогу на Міжнародному конкурсі майстрів у Варшаві. Н.Зубко та П.Довгань записали твори Ст.Людкевича для фортепіанного дуету, що є прем’єрним виконанням даних композицій. Репертуар дуету охоплює композиції від епохи бароко до сучасності, представлений як сольними жанрами для фортепіанного дуету, так і творами для фортепіанного ансамблю у супроводі оркестру

Джерело: uzhgorod.net.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World