Menu
Menu
16.07.2023

В Лондоні на концерті-відкритті BBC Proms вперше прозвучав твір композиторки з України Богдани Фроляк

14 липня на концерті BBC Proms в Королівському Альберт-Холі в Лондоні прозвучав твір Богдани Фроляк «Нехай буде Світло». Це була світова премʼєра для симфонічного оркестру, спеціальне замовлення BBC. Диригувала Даля Стасевська, яка народилась в Києві. Вона є головним диригентом симфонічного оркестру Лахті та головним запрошеним диригентом симфонічного оркестру BBC.

«Я щиро вітаю композиторку і всю музичну спільноту. Це справді непересічна подія. Як прокоментувала диригентка, через музику світ більше дізнається про українців, про світло всередині кожного з нас, яке подолає темряву. Послухайте твір, почуйте себе, наш біль, нашу тугу і дзвони за загиблими і водночас світлу надію», – зазначила Галина Григоренко, заступниця міністра культури та інформаційної політики України.

Грандіозний за кількістю учасників і гучних імен світу класичною музики концерт BBC Proms відкрив восьмитижневий літній сезон щоденних оркестрових концертів класичної музики та інших заходів, які проводяться щорічно, переважно в Королівському Альберт-Холі в центрі Лондона.

Джерело: mkip.gov.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World