Menu
Menu
19.08.2023

У Варшаві тривають репетиції Українського оркестру свободи

Перший концерт-відкриття Українського оркестру свободи відбудеться у Варшаві в неділю, 20 серпня, у Великому театрі — Національній опері

У Великому театрі — Національній опері у Варшаві тривають репетиції європейського турне Українського оркестру свободи. Ансамбль, до складу якого входить 74 українських інструменталісти, виступить у 8 містах, а турне триватиме два тижні.

Перший концерт-відкриття відбудеться у Варшаві в неділю, 20 серпня.

«Перша леді України Олена Зеленська стала патроном цього оркестру, тому що вона та її чоловік президент вважають, що ансамбль є дуже важливим культурним представником країни та її боротьби за свободу. Музиканти знають, що у них є місія, яку вони повинні виконати — перемогти у цій війні. Хоча вони не стріляють з гармат, вони захищають свою країну в дуже значущий спосіб — через культуру, свою музику і програму, яку Кері-Лінн Вілсон вибрала для цього туру», — зазначив директор Метрополітен-опера та один з ініціаторів створення оркестру Пітер Ґелб.

В рамках турне оркестр також виступить, серед іншого, у Ґданську, Берліні, Амстердамі, Гамбурзі та Лондоні.

На варшавському концерті також прозвучить Симфонія № 9 Бетховена, яку українською мовою виконає хор Білостоцької опери та філармонії разом з ансамблем та солістами.

Джерело: polskieradio.pl

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World