Menu
Menu
10.12.2023

У рівненському театрі презентували різдвяну виставу про Скруджа

Показ вистави «Скрудж.Різдвяна історія»відбувся у День святого Миколая, 6 грудня.

Квитки на нову постановку рівненських акторів викуплені фактично до кінця грудня.

А у соцмережі Facebook рівняни діляться своїми враженнями про виставу:

«Що може бути краще від завершення Дня святого Миколая Різдвяною історією Скруджа, яка нагадує усім нам, що завжди є можливість все змінити. Нехай прийдешнє Різдво зробить цей світ і кожного з нас трішки кращими! Дякую Володимиру Петріву та Олені Петрів за запрошення на прем?єру! Чудові декорації, надзвичайно атмосферно від перших хвилин, як завжди, прекрасна гра акторів, цікаві режисерські рішення, які допомогли перейнятися по-новому, здавалося б, такою знайомою історією. Для сімейного перегляду!», – пише директорка рівненського МБК Ольга Стельмах.

Акторка Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Вікторія Клєщенко-Пилипчук:

«Чесно, складно працювати зі своїми дітьми в одній роботі, бо всі думки про них. Чи вдасться їм виконати задачі режисерів, не забути текст, вихід, перестановку. Та ще й 24/7 разом! Але яка винагорода, для мене мами, їх успіхи! Насправді, їхнім успіхам радієш більше, як своїм! Ясочка, Макарош, безмежно люблю і радію, що ми разом на сцені Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру в виставі "Різдвяна історія"».

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Ґемберг:

«Наш Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр знову дивує та піднімає рівень. Прем?єра! Чарльз Дікенс, «Скрудж. Різдвяна історія» – вистава для сімейного перегляду. Творча колаборація України та Польщі. Режисери–постановники – Володимир Петрів (Україна), Генрік Адамик (Республіка Польща). Сьогодні відвідали з сім?єю. Чудова гра акторів, декорації та сценографія. 1:30 год на одному диханні з думками про те, що «Скрудж» – головний персонаж, в кожному з нас. Але є щось, що може змінити наше серце. Особливо в цей час – підготовки до Різдва!».

Спеціально на виставу приїхали з області. Пише Ірина Токар, яка працює у Курозванівському ліцеї:

«Вчорашня поїздка до Рівного вкотре на зустріч зі своїми на прем'єру сімейної вистави "Різдвяна історія". На сцені така енергетична магія, в думках зародження нових епітетів, аби писати черговий відгук, бо наші актори вкотре відкривають у тобі нові й нові емоційні потоки. Бачити абсолютно повний глядацький зал— своєрідне коло єдності довкола цінності праці акторів. Розуміти, що для тебе мірилом гарного якісного проведеного часу в театрі є усвідомлення, що віриш в історію та емоції, що перед тобою на сцені. У кожному, кожному випадку, коли я тут, не просто вірю, – почуваюся посвяченою у те, як життя "вигартовує" героя, дає йому шанс. Скільки любові й гумору в цій виставі, сумних й щемливих моментів, що ловиш себе на поривчастому «хіхотінні» й одночасній затримці дихання від потреби стримати сльози. Ці півтори години катарсису. Півтори години зі своїм серцем, зі своїми однодумцями за посередництва людей, які говорять до усього залу, а звучать ніби тільки для тебе. Секрет цієї вистави у такій несамовитій амплітуді, де актори розгойдують твої думки як маятник у годиннику — навіть коли знаєш, чого очікувати (а всі ми читали твір), насправді не усвідомлюєш, що очікувати на цей раз».

Джерело: rp.rv.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World