Menu
Menu
09.05.2024

У Львівській філармонії прозвучать твори, які принесли композиторці Богдані Фроляк Шевченківську премію

У Львівській філармонії її Академічний симфонічний оркестр та заслужена академічна капела України "Трембіта" виконають твори, за які композиторці Богдані Фроляк присудили Шевченківську премію
Про це повідомила Львівська національна філармонія ім. М. Скорика, інформує Еспресо.Захід

12 травня у Львівській національній філармонії ім. М. Скорика її Академічний симфонічний оркестр та заслужена академічна капела України "Трембіта" під батутою Володимира Сивохіпа, а також за участі відомих солістів Софії Соловій, Наталії Половинки та Степана Дробіта виконають масштабну композицію із творів для симфонічного оркестру, хору та солістів, за які композиторка Богдана Фроляк отримала Шевченківську премію.

Як розповіли у філармонії, властиво, мова про музику, яка спеціально написана для виконавців, що виступлять на сцені. У 2014 році, під час перших кровопролитних подій Революції Гідності, українська композиторка Богдана Фроляк пристала на пропозицію директора Львівської філармонії Володимира Сивохіпа написати велику композицію на вірші українського Пророка правди Тараса Шевченка. Неабияке завдання оспівати Україну стало актуальним саме в час нового етапу боротьби за власну свободу, цінності та людяність.

Іншим особливим приводом концертного вечора стане вшанування жінки-матері. Музиканти присвятять дійство українським матерям, що втратили своїх дітей під час війни з російським окупантом.

Джерело: zahid.espreso.tv

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World