Menu
Menu
18.09.2023

У Київській опері відбулась прем'єра нового мюзикла Бориса Севастьянова «Піноккія»

16 вересня Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва відкрив 42-й театральний сезон мюзиклом «Піноккія» Бориса Севастьянова. Подію відвідав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Прем'єрна вистава є виключно українським продуктом, який створений на замовлення Київської опери за мотивами знаменитої казки Карло Коллоді «Пригоди Піноккіо».

Основа лібрето – італійська, але постановникам вдалося створити самобутній та оригінальний твір. Його головною героїнею є дівчинка, на ім’я Піноккія. Лібретист театру Дмитро Тодорюк ввів багато нових змістовних акцентів у постановку, вигадав нові сцени та пригоди героїні. Це додало глибини та креативності виставі.

Всі герої цього мюзиклу дуже сучасні. Постановникам вдалося підняти вічні й актуальні теми. Водночас завдяки новим прийомам всесвітньо відома історія прозвучала на новий лад».

Як зазначають у театрі, головний меседж «Піноккії» – це постійний пошук себе та робота над собою, аби стати досконалішою версією себе.

Нагадаємо, створенню вистави передував конкурс, оголошений Київською оперою. У ньому взяли участь 30 композиторів. Серед них були як вже відомі імена, так і молодь. Переможцем став Борис Севастьянов.

Джерело: mkip.gov.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World