Menu
Menu
02.04.2024

У квітні в Києві та Львові відбудуться ювілейні концерти Національного академічного оркестру народних інструментів України 

13 квітня 2024 року у концертному залі Палац «Україна» та 23 квітня 2024 року у Львівській Національній опері заплановано проведення ювілейних концертів НАОНІ.

У 2024 році Національному академічному оркестру народних інструментів України виповнюється 55 років з моменту створення, а Генеральний директор-художній керівник Віктор Гуцал, який очолює провідний і унікальний національний колектив протягом 50 років, відзначає 80-річчя! Митець з 1969 по 1979 був диригентом Київського оркестру народних інструментів, а з 1984 року художній керівник Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Крім того, Віктор Гуцал підготував текстову частину власної нової книги під назвою «Музичні і «не музичні» історії». В ній він ділиться поглядом на історію утвердження національної ідеї в українській культурі, особистими підходами й методами роботи з колективом, солістами, окремими музикантами, аналізує пройдене життя з його моментами зростання, падінь та досягнень.

Джерело: mcip.gov.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World