Menu
Menu
15.10.2023

Шедеври чеської камерної музики відзвучали у Львівській філармонії

Львівська філармонія 12 і 13 жовтня в рамках партнерства із Генеральним консульством Чеської республіки у Львові та Чеським центром у Києві презентувала серію камерних концертів.

Про це повідомляє Львівська національна філармонія.

Слухачі отримали змогу відкрити для себе музику чеських композиторів від доби бароко і класицизму до початку ХХ століття у компанії з найкращими співаками й інструменталістами. У програмі «Осінь чеської музики у Львові» — лунали видатні твори, перевірені часом й прихильністю меломанів:

12 жовтня прозвучали композиції Яна Дісмаса Зеленки, Їржі Антоніна Бенди та Йозефа Мислівечека. На сцені виступили — Ірина Ключковська, сопрано, Ольга Шадріна-Личак, клавесин (Київ), Степан Сивохіп, гобой, Сергій Гаврилюк, барокова скрипка та Богдан Гаврилов, віолончель.

13 жовтня під час другої події «Осені чеської музики у Львові» у виконанні струнного квартету «Фенікс» було виконано два ключові квартети композиторі Богуслава Мартіну та Антоніна Дворжака.

Попри тридцять років різниці, їхні творчі шляхи мають багато точок перетину, особливо географічних – Прага, Париж, подорожі Америкою та сховані в серці краєвиди чеських містечок, далекої та омріяної Батьківщини. Написаний період захоплення імпресіонізмом та паризьким майбутнім Квартет №1 Богуслава Мартіну та «Американський» Квартет № 12 Антоніна Дворжака, який сам композитор називав найпопулярнішим своїм квартетом.

Джерело: leopolis.news

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World