Menu
Menu
09.09.2023

Полтавський симфонічний оркестр презентував «Осінню симфонію»

5 вересня відбувся перший осінній концерт Полтавського академічного симфонічного оркестру під тематичною назвою «Symphony of Autumn», тобто «Осіння симфонія».
Диригентом концерту був Єлізар Пащенко, його майстерність та артистизм були справжньою прикрасою цього заходу. Разом із музикантами колективу, він зумів передати глибокий емоційний зміст кожної композиції.

Ведучими цієї події були Аліна Синяговська та Павло Миронов, які щоразу вміло вводили глядачів в атмосферу концерту та цікаво розповідали про кожен твір, роблячи вечір іще чарівнішим.

У програмі концерту звучали твори як українських, так і зарубіжних авторів, що робило її дуже різноманітною та цікавою. Особливим захватом серед глядачів було попурі на Українські народні та естрадні теми під назвою «Мій рідний край». Воно надзвичайно зворушило та зачарувало авдиторію. Завершальні акорди викликали бурхливі оплески глядачів, і було відчутно, що музика об’єднала всіх присутніх на цьому прекрасному вечорі осінньої симфонії.

У концерті брали участь солісти: народний артист України Юрій Кириченко (скрипка), студенти Полтавського фахово́го коледжу мистецтв імені М. В. Лисенка — Назар Гончаренко (кларнет), Римма Гнатко (труба).

У ході концерту, як символ вдячности за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди ювілею, директор оркестру Михайло Малько нагородив подяками двох наших колег-ювілярів — Аліну Синяговську (ведуча) та Михайла Кобу (альт).

«Концерт «Symphony of Autumn» став вражаючим мистецьким дійством, яке вразило своєю красою та глибиною. Дякуємо оркестрові, диригенту, ведучим, адміністрації колективу та всім-усім, хто долучився до створення цього чарівного музичного шоу!» – говорить директор колективу Михайло Малько.

А вже 9 вересня о 18 годині у концертній залі Полтавського академічного симфонічного оркестру (вул. Європейська, 49 відбудеться) імпреза камерного ансамблю симфонічного оркестру «Вечір музики Tango». Керівник проєкту — Єлізар Пащенко. Ведучий концерту — Павло Миронов.

Квитки доступні онлайн або в касі.

Джерело: np.pl.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World