Menu
Menu
13.07.2023

Національна оперета поставила мюзикл "Тигроловів"

Джерело: obukhiv.info

4 квітня 2023 року на сайті Київського національного академічного театру оперети з’явилася інформація: театр працює над новим мюзиклом за сюжетом роману визначного українського письменника, публіциста й політика в екзилі Івана Багряного «Тигролови».

Про це пише "Україна молода", передають Хроніки Обухова.

Зміст мюзиклу «Тигролови» досить близько тримається своєї літературної першооснови. Хлопець з Трипілля Григорій Многогрішний (правнук першого українського засланця на Сибір гетьмана Дем’яна Многогрішного) мріє про небо. Але на шляху­ молодого інженера-авіатора стає чекіст майор Медвин — і між ними починається двобій не на життя, а на смерть.

Григорій на ходу вистрибує з вагона, який везе його, 25-річного, на каторгу довжиною в усе його дотеперішнє життя. Дивом виживши, до краю виснажившись під час блукання тайгою, він рятує дівчину-мисливицю, на яку кинулася розлючена ведмедиця.

Так він потрапляє у відлюдну оселю тайгових мисливців, українців Сірків. Тут він знаходить своє кохання. Тут перемогою закінчується його фінальний двобій з Медвиним. «Сміливі завжди мають щастя!» — такими словами тайгових українців завершується мюзикл.

Прем’єрна вистава відбулася на початку червня. Автору цієї статті випало слухати й дивитися «Тигроловів» 6 липня — у вщерть заповненій історичній залі Національної оперети, яка пам’ятає ще театр Миколи Садовського і незрівнянну Марію Заньковецьку.

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World