Menu
Menu
26.07.2023

Музика, що переносить назад у часі: у Києві відбудеться чуттєвий концерт на даху

У Києві 26 липня відбудеться подія, яку ви просто не можете пропустити. На даху ЦУМу прозвучить легендарна музика композиторів Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена.
Вона перенесе вас у часі та подарує відчуття спокою та чарівності моменту, передає 24 Канал.

А виконає легендарні мелодії соліст оркестру "Віртуози Києва" Юрій Салуха зі своїм тріо, до якого входять кращі музиканти столиці. Серед композицій, які виконають, буде й всіма відома музика до фільму "Амелі": чуттєва та ніжна.

Подаруйте собі та близьким неймовірний вечір на найкрасивішому даху улюбленого міста! Частина прибутку від заходів йде на благодійність,
– зазначили організатори.

Цікаво! Ціни на квитки складають від 350 до 550 гривень з людини. Придбати їх ви можете за посиланням.
Що відомо про композиторів
Людовіко Ейнауді – відомий італійський композитор і піаніст. Почав свою кар'єру як класичний композитор, незабаром додавши до своїх творів інші стилі, включно з поп- і рок-музикою, етнічною та народною музикою. Найвідоміші його твори: Fly, Una Mattina, Divenire.
Ян Тірсен – французький музикант і композитор-мінімаліст. У 1980-х роках він брав участь у декількох рок-групах у Ренні. Він також почав писати музику для короткометражних фільмів. Композитор набув популярності після написання музики для фільму "Амелі".

Автор: Альона Захарова

Джерело: fun.24tv.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World