Menu
Menu
01.11.2023

Муніципальний духовий оркестр «Оркестра Волі» відзначив 35-річчя

Творчий бенефіс з нагоди 35-річчя заснування Муніципального духового оркестру «Оркестра Волі» відбувся цими вихідними у Тернополі.

Захід відбувся у приміщенні Тернопільської обласної філармонії.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

З нагоди 35-річчя заснування Тернопільського муніципального духового оркестру «Оркестра Волі» міський голова вручив подяки, цінні подарунки (наручний годинник) та Нагородні знаки 15 музикантам колективу.

«В далекому 1990 році одним з перших в Україні «Оркестра Волі» став виконавцем національного гімну «Ще не вмерла Україна» та духовного гімну «Боже Великий Єдиний». Був ініціатором запровадження українських національних маршів в Збройних Силах Української держави», – зазначив Сергій Надал.

Довідка
Колектив «Оркестра Волі» створив 1988 року викладач Тернопільського музичного училища ім. С. Крушельницької Г. Марченко (перший художній керівник і диригент). 29 жовтня 1993 року оркестру надали статус муніципального.
«Оркестра Волі» – багатолітній учасник мистецьких, громадсько-культурних і політичних заходів на Тернопільщині та за її межами. У репертуарі – інструментальні обробки, твори українських і зарубіжних класиків та сучасних композиторів.

Джерело: te.20minut.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World