Menu
Menu
05.07.2024

Львівська філармонія закриє сезон триб'ютом Мирославу Скорику у день його уродин

У день уродин свого патрона Львівська філармонія закриє свій філармонійний сезон концертом з творів Мирослава Скорика, Богдани Фроляк та Моріса Равеля
Про це повідомила Львівська національна філармонія ім. М. Скорика, інформує Еспресо.Захід

13 липня у день уродин свого патрона Львівська національна філармонія ім. Мирослава Скорика традиційно закриє свій філармонійний сезон. До цієї події вона підготувала грандіозну програму з творів Мирослава Скорика, Богдани Фроляк та Моріса Равеля.

"Попри злочинні дії країни-агресора, 121-й сезон став доленосним для Львівської національної філармонії, - кажуть у філармонії. - Попри обстріли та блекаути щотижня філармонія запрошувала слухачів до своєї зали, а артисти та колективи філармонії дарували ще більше емоцій, таланту, надії, ще більше знайомили слухачів усього світу з українською музикою. За кожен виступ, що відбувся, ми завдячуємо Збройним Силам України".

Варте уваги, що концерт для гобоя та симфонічного оркестру Богдани Фроляк (написаний у 2022 році на замовлення українського гобоїста, соліста та концертмейстера Вашингтонської національної опери Ігоря Лещишина) цього дня прозвучить уперше в Україні.

У Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбувся 43-й Міжнародний фестиваль музичного мистецтва "Віртуози"

Джерело: zahid.espreso.tv

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World