Menu
Menu
21.10.2023

Концерт «Дотик Янгола»: Маємо нагадувати суспільству, що війна за нашу свободу триває

Благодійний концерт «Дотик Янгола» Національного ансамблю солістів «Київська камерата» за участю британського віолончеліста Коліна Карра за сприяння «Дому Майстер Клас» та фестивалю Bouquet Kyiv Stage — на підтримку професійних музикантів, які доєдналися до лав ЗСУ, й тих, що постраждали через війну, — відбудеться 27 жовтня о 19:00 у Національному заповіднику «Софія Київська».

Скрипальки Ольга Рукавішнікова та Анастасія Полуденна, альтист Володимир Пономарьов, бандурист Олег Слободян, тромбоніст Роман Усенко та багато інших професійних музикантів захищають нашу країну, весь цивілізований світ зі зброєю в руках із перших днів повномасштабної війни.

Музичний світ не тільки України, а й загалом дуже тісний. Відома скрипалька, очільниця «Київської камерати», ініціаторка благодійного концерту «Дотик Янгола» Богдана Півненко особисто знає вищезгаданих професійних музикантів, які добровольцями доєдналися до лав ЗСУ. «Тому для нас, тих, хто в тилу, так важливо регулярно організовувати благодійні концерти, — наголошує Богдана. — По-перше, через палке бажання підтримати колег-музикантів, які стали захисниками та захисницями й які постраждали через війну. Як, наприклад, блискуча скрипалька Ольга Рукавішнікова. Оля була важко поранена, контужена, перебувала в реанімації. Однак після кількох місяців лікування та реабілітації, без одного ока повернулася у стрій. А інший наш колега, музичний керівник Львівської національної опери Іван Чередніченко, втратив батьків — їх розстріляли росіяни під час окупації Ірпеня, зруйнували дім, у якому Іван народився та який будував іще його дід. Отже, справа честі — підтримувати колег і матеріально, й морально! А, по-друге, й це вкрай важливо, маємо всіляко, зокрема концертами, нагадувати нашому суспільству, що війна за нашу свободу триває. І зарано так розслаблятися, як дехто дозволяє собі в тилу. Тому основна ідея нашого заходу — нагадати, що нас усіх захищають такі самі люди, як ми, й вони потребують нашої уваги, допомоги. І ми маємо єднатися, гуртуватися. Виклик війною можемо подолати тільки разом!»

Автор
Мирослава Макаревич
Письменниця, журналістка

Джерело: zn.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World