Menu
Menu
18.08.2023

Forest Stage, музичні виступи і допомога військовим: у Вінниці відбудеться “Ticket to the SUN”

У Вінниці 25-27 серпня відбудеться благодійний мистецький вікенд “Ticket to the SUN”. Серед іншого, передбачені майстер-класи, еко-активності, розважальні та освітні події, мандрівки Сабарівським лісом та виступи музичних виконавців.

Як анонсують організатори, програма мистецького вікенду розподіляється на безкоштовну денну і платну вечірню.

– Останній вікенд цього жаркого та складного літа в умовах повномасштабного вторгнення попри все об’єднає мистецтво і природу, аби підтримати українську культуру і наших військових.

…Денна програма, як завжди, включатиме у себе майстер-класи, еко-активності, розважальні та освітні події, музику, спілкування, мандрівки Сабарівським лісом. Вечірня програма – це виступи наших українських виконавців та гуртів. До того ж, цього разу відкриємо для вас ще одну локацію – Forest Stage, сцена посеред Сабарівського лісу в унікальному ландшафті, – йдеться в анонсі.

Вказано, що кошти, зібрані з квитків, підуть на підтримку військових. Вхід військовослужбовцям на вечірні заходи безкоштовний.

Так, 25 серпня захід передбачає безкоштовний день і вечір для всіх охочих та гостей міста (“завдяки підтримці Goethe-Institut в рамках програми #EU4Culture на виконання Стратегії розвитку культури Вінницької МТГ до 2025 року”).

26-27 серпня вхід за абонементами на вечірню музичну програму, а денна програма залишатиметься безкоштовною.

Деталі щодо учасників цьогорічного Ticket to the SUN повідомлять згодом.

Вказано, що повномасштабне вторгнення росії вносить свої корективи в організацію фестивалю, тому будуть існувати наступні правила:
– цьогоріч на Території SUN не буде кемпінгу;
– програма завершується о 21:00 (о 22:00 територія зачиняється);
– у разі оголошення “повітряної тривоги” усім відвідувачам потрібно буде покинути територію (карта найближчих укриттів буде розміщена на території).

Благодійний мистецький вікенд “Ticket to the SUN” відбудеться 25-27 серпня на Території SUN (вул. Синьоводська (колишня Маяковського), 243). Ранні квитки за зниженою ціною (далі вартість збільшуватиметься) можна придбати ТУТ.

Джерело: vezha.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World