Menu
Menu
28.08.2023

«Фестиваль вуличного піаніно» провели в Ужгороді

Біля обласної філармонії звучали в суботу, 27 серпня, фортепіанні композиції у виконанні юних музикантів Студії музичного розвитку «Перший крок», які підготували мистецько-патріотичну програму на підтвердження того, що Україна – це велика і сильна духом країна.

Підтримали мистецький захід міська рада Ужгорода та благодійна організація «БФ Ужгородський гуманітарний центр».

Інга Бондаренко, керівниця студії, пишається вихованцями студії, різними за віком – від 6 до 29 років. 22 з них стали учасниками фестивалю, виконавши твори у двох різних категоріях: «Композиторський твір» та «Твір власного авторства». Звучала, зокрема, й відома «Мелодія» Мирослава Скорика. Пані Інга тішиться, що юні музиканти мали гарну нагоду виступити, оскільки за останні два роки можливостей брати участь у відкритих масових заходах майже не було через карантинні обмеження. Тому найбільшою нагородою для них були аплодисменти глядачів, хоча всі учасники отримали також дипломи та невеличкі подарунки.

Директор БО Роберт Гурай зауважив, що серед виконавців були й дітки з інших регіонів України, які наразі проживають в Ужгороді, зокрема з Києва, Харкова, Запоріжжя. Тож такі заходи допомагають юним митцям проявити себе, продемонструвати свої таланти, свої успіхи, а діткам-переселенцям успішно адаптуватися. У цьому їм допомагає найперше студія.

З подарунками та підтримкою завітав на фестиваль і секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, який тепло привітав учасників фестивалю, подякував студії «Перший крок» за таку гарну ініціативу та за долучення до процесу адаптації дітей-переселенців, а також запевнив, що міська рада Ужгорода підтримує добрі ініціативні, зокрема й ті, що пов’язані з дітками та молоддю.

Подібний захід, тільки масштабніший, планують провести і до Дня міста.

Джерело: zakarpatia.info

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World