Menu
Menu
09.01.2024

До Полтави завітала піаністка Антуанетта Міщенко

Вона грає на фортепіано, викладає для дітей музику в Німеччині та постійно волонтерить для ЗСУ. До Полтави завітала відома українська піаністка Антуанетта Міщенко. З благодійним концертом вона виступила в обласній філармонії, а також побувала в одному з місцевих музеїв, аби оцінити колекцію музичних інструментів. Більше про це розкаже Іванна Дімова.

Це українська піаністка Антуанетта Міщенко. Вона грає уривок зі своєї програми «Новорічна Шопеніана». Музикантка приїхала до Полтави з Німеччини, аби дати благодійний концерт в обласній філармонії. Таким чином збирає кошти на допомогу нашим військовим. Каже: свої перші волонтерські мистецькі акції розпочала під час трагічних подій зими 2013-14 років в Києві.

Антуанетта Міщенко, музикант: Брати активну участь на Майдані я почала після 1-го грудня, коли було побиття студентів. Я зрозуміла, що треба доєднуватися, треба виходити і треба підтримувати свій народ. Бо я хочу мирну вільну країну. Коли вже почалася АТО, я давала концерт у Львівській філармонії. Там також збирали гроші на допомогу Львівському батальйону. Це вперше була подія, куди прийшли наші воїни.

Приїхавши цими днями до Полтави, піаністка завітала до художнього музею мецената Віктора Бажана, аби оцінити його унікальну колекцію. Під час екскурсії і сам засновник музею взяв в Антуанетти невеликий урок музики.

Віктор Бажан, меценат, засновник музею В.Бажана: Вона сама волонтерка і займається волонтерством у Німеччині. Вона, навчаючи діток, популяризує українську культуру. Сьогодні найтяжчі події відбуваються в Україні, кожного дня масовані обстріли. Але Антуанетта провела декілька концертів, зокрема, у Миколаєві, Одесі, Києві. Вчора був концерт у Полтаві. Музика — вона об’єднує. І я переконаний в тому, що це ще один крок до перемоги.

Під час зустрічі полтавський меценат та Антуанетта Міщенко домовилися створити на базі музею музичні класи Бажана. Нині при музеї вже працює театральна студія, розповіла театральний директор музею Катерина Єгоричева.

Катерина Єгоричева, театральний директор музею В.Бажана: З Антуанеттою домовилися про можливість відкриття спеціалізованої студії на базі музею Бажана, де будуть працювати музичні класи. Там дітки матимуть змогу навчатися як фортепіанному мистецтву, так і вокалу. З Антуанеттою ми домовилися про співпрацю. Я думаю, що наші зустрічі проходитимуть в режимі онлайн. А коли Антуанетта приїздитиме до України, то відвідуватиме музей і даватиме майстеркласи для наших дітей.

Під час візиту піаністки до музею, сюди завітали колядники. Усі разом вони заспівали «Радуйся».

Джерело: irt.pl.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World