Menu
Menu
05.03.2024

Чернівці вшановують легендарного земляка Володимира Івасюка: які заходи проведуть

Сьогодні геніальному композитору мало б виповнитися 75 років
4 березня виповнилося б 75 років Володимиру Івасюку. Його творчість досі вражає і захоплює. Він зумів зробити українську пісню впізнаваною, і разом із тим показав милозвучність і чарівність української мелодики та слова, показав світові через пісню Україну. Хоч життя музиканта було коротким, вплив на українську культуру залишається і досі вагомим. До 75-річчя Чернівці віддали шану легендарному композитору. Зранку сурмач зіграв найпопулярніші мелодії Володимира Івасюка на вежі Чернівецької ратуші.

Про це пише міська рада.

Нагадаємо, щодня о 12.00 лунає "Марічка” з вежі ратуші, у виконанні сурмача Миколи Блищука. Дане дійство захоплює як чернівчан так і гостей нашого міста.

Сьогодні о 18:00 Чернівці вшановують памʼять Володимира Івасюка на гала-концерті Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «VodograyFest» в кіноконцертній залі «Чернівці» (вул.Університетська 10). У виконанні конкурсантів звучатиме «Червона рута», «Водограй», «Пісня буде поміж нас», «Я піду в далекі гори», та інші шедеври спадщини, що багато років живуть у серцях українців.

Головою журі буде соліст «Піккардійської Терції» Андрій Капраль з авторською програмою «Зустрічай». Також серед членів журі є композиторка і співачка Олена Токар, джазовий піаніст Олег Петрович, флейтист Роман Марусяк, а також актриса Інна Мірошниченко.

На головній сцені театру відбудеться театралізований концерт до 75-ліття від дня народження Володимира Івасюка.

Володимир Івасюк - професійний лікар, скрипаль, грав на гітарі, фортепіано, віолончелі і був виконавцем пісень. Народився відомий композитор 4 березня 1949 у Кіцмані Чернівецької області в сім'ї вчителів Михайла та Софії Івасюків.

Його "Червона рута", "Водограй", "Я піду в далекі гори" стали новим подихом у світі музичного мистецтва, перетворившись на легенди.

Джерело: promin.cv.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World