Menu
Menu
01.09.2023

Студенти Сумського коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського підкорюють Європу разом з ГО «Яскрава країна»

З 23 по 31 серпня 2023 року Народний оркестр духових інструментів «CRYSTAL BRASS» Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського перебував у культурно-мистецькій подорожі країнами Європи та став учасником надзвичайного музичного дійства у місті Баньєр-де-Люшон (Франція).

Оркестр духових інструментів, під керівництвом талановитого музиканта та вимогливого диригента Володимира Гришина, за сприяння ГО «Яскрава країна», пройшовши ретельний відбір, мав честь представити музичну Україну та Сумщину світові. Зокрема, учасниками Міжнародного фестивалю стали оркестри з Франції, Великобританії, Іспанії та Польщі.

Надзвичайна атмосфера співдружності та порозуміння, гостинність, щирі слова підтримки та теплі обійми - саме таку зустріч підготувала місцева влада, організатори фестивалю разом з жителями Баньєра-де-Люшона, ГО «Яскрава країна» для колективу студентів-музикантів з України. Своєю чергою, оркестр із Сумщини створив незабутні враження та став справжньою родзинкою свята у Баньєрі!

Учасники Міжнародного фестивалю під час творчої подорожі відвідали Польщу, Німеччину, Францію, Італію, Словенію та Угорщину. Зокрема, надихнулися атмосферою міст Лазурного Берега - Каннами, Ніццою, Марселем, королівством Монако та неперевершеною Венецією.

Джерело: sorada.gov.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World