Menu
Menu
07.04.2024

Запорізька обласна філармонія відзначила поважний ювілей

85 років тому у Запоріжжі в єдиному творчому пориві об’єдналася плеяда талановитих музикантів, співаків, хореографів та майстрів художнього слова. Сьогодні Запорізька філармонія – це бренд нашого славетного краю, який створювався протягом десятиріч і здобув визнання серед діячів культури країни та закордоння. Творчий потенціал закладу – це команда яскравих особистостей та професіоналів високого рівня, які втілюють у життя найсміливіші задуми, створюючи якісні мистецькі проєкти.

Запорізька обласна філармонія наразі є єдиною в Україні філармонією, яка продовжує працювати на прифронтових територіях. На додаток, в умовах воєнного стану артисти та керівництво закладу приділяють велику увагу культурному обслуговуванню ВПО, військовослужбовців та бійців, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у медичних закладах міста.

Днями на честь 85-річчя філармонії відбувся святковий концерт. На урочисту подію завітала голова Запорізької обласної ради Олена Жук, депутати ЗОР Елліна Позднякова-Кирбят’єва, Ірина Півень та Станіслав Чередниченко. Вони привітали колектив зі святом та нагородили грамотами й дипломами артистів філармонії.

- Запорізька обласна філармонія – одна з найкращих в Україні! Це відчувається у кожному заході, у кожній деталі, адже творча родина філармонії вкладає у свою діяльність душу. Тут працюють люди, які «горять» справою і натхненно, глибинно, креативно занурюються у світ високого мистецтва, передаючи розмаїття вражень своїй аудиторії. Вітаю вас з ювілеєм філармонії й бажаю творчого натхнення щодня та щохвилини! – звернулася до колективу філармонії Олена Жук.

Після урочистостей артисти подарували глядачам чудові емоції від різноманітних виступів. В ювілейному концерті прозвучали кращі фрагменти найцікавіших програм останніх років.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Джерело: zor.gov.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World