Menu
Menu
10.02.2024

Полтава вітала соліста Національної філармонії Ігоря Саєнка

8 лютого на сцені Полтавської обласної філармонії з програмою “Присвята Астору П’яццолі” під диригуванням директора мистецького закладу Олега Тищика виступили камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова та соліст Національної філармонії заслужений артист України Ігор Саєнко.
Танго є одним із улюблених багатьма емоційних напрямків у музиці, тож гості сподівалися на феєричну програму талановитих митців, – і не помилилися з вибором.

“Якби я пропустив цю подію, не вибачив би собі!” – емоційно прокоментував концерт народний артист України Герман Юрченко.

Соліст концерту, заслужений артист України Ігор Саєнко вразив публіку блискучою грою на бандонеоні – рідному інструменті Великого Астора. У супроводі камерного оркестру він виконав концерт для бандонеона з оркестром – “Aconcagua”.

Камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова (художня керівниця – Лідія Шкаровська) зіграв слухачам цінні й красиві сторінки аргентинської музики – “Adios, Nonino” та “Fuga y Misterio” Астора П’яццоли, а також інтерпретацію на тему “Besame mucho” видатного українського композитора Володимира Зубицького. Наші артисти безперечні улюбленці полтавської публіки – їх виконання, витончене й емоційне, захоплює й надихає, схиляє до роздумів і дозволяє хоч на час концерту поринути в досконало гармонійний світ без тривог війни.

Яскравим фіналом програми, яку представляла ведуча Катерина Кібенко, стала лірико-драматична “Присвята Астору П’яццолі” Володимира Зубицького для скрипки, баяна та оркестру у виконанні Ігоря Саєнка й оркестрантів. Публіка була в захваті, вигуки “браво” ще довго не дозволяли опустити завісу, а музиканти щиро раділи вдалому виступу і вдячності глядачів. Глибока, фактурна, складна ритмічно й інтонаційно програма знайшла щирий відгук у серцях полтавців. Музикантів віншували тривалими оплесками й викликали на біс.

Дирекція Полтавської обласної філармонії висловила вдячність Ігореві Саєнку за співпрацю, професіоналізм і натхненні репетиції. Музиканти розповіли, що чекатимуть нових зустрічей із колегою та поціновувачами неймовірного танго.

Марія Бойко

Джерело: np.pl.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World