Menu
Menu
07.10.2023

«Музичні акварелі». У Миколаєві відбудеться творчий вечір Еліни Образцової

У суботу, 7 жовтня, о 15:00, у святковій залі Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбудеться творчий вечір «Музичні акварелі» композиторки та музикознавиці Еліни Образцової.

Еліна Образцова – лауреат численних всеукраїнських і міжнародних конкурсів композиторів та Міжнародного конкурсу композиторського мистецтва в м. Адрія (Італія). Лауреат фестивалю композиторів «Вечір прем’єр» 2018, 2019, 2020, 2021 рр, авторка та керівник музично-інтелектуального фестивалю мистецького спрямування «Брейн-ринг». Член клубу композиторів «Ad libitum», з 1999 року очолює теоретичну секцію Миколаївського зонального методичного об’єднання.

У творчому доробку композиторки кілька десятків різноманітних творів. Більшість з них у камерно-вокальних та камерно-інструментальних жанрах, а ще є хорові, джазові, естрадні композиції. Деякі вокальні твори авторки створені на власні вірші.

Протягом останніх років композиторкою підготовлено і проведено більш 10 власних творчих вечорів для мешканців Миколаєва. «Музичні акварелі» - один з таких концертів. Присутні почують твори для фортепіано і скрипки, флейти, саксофону. Прозвучать романси на вірші Наталії Стахорської та Євгенії Мішанкіної, буде багато відеонарисів з творчих концертів музикантки, а ще – вірші «шестидесятників»: Костенко, Стуса, Симоненка.

Вхід на концерт безкоштовний.

Довідки за телефоном: (0512) 37 70 14

Джерело: up.mk.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World