Menu
Menu
19.10.2023

Львівська філармонія запрошує на концерт симфонічної музики

Моцарт – Клусак – Ланюк – Яначек. Музика цих чотирьох композиторів обʼєднається в символ надії – чотирилисник в програмі, на яку 20 жовтня запрошують у Львівській Національній філармонії. Диригуватиме оркестром давній друг філармонії та знаний в світ диригент – Сімон Камартін. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

«У мене виникло враження, що ці прізвища означають чисте щастя, надію, любов і віру в добро. Вони мають важливе значення для виконавців, для слухачів, для світу музики, а отже, і для людства», – відзначив Сімон Камартін.

Також відвідувачі філармонії матимуть змогу насолодитись аріями Вольфганга Амадея Моцарта та піснями Юрія Ланюка у виконанні сопрано Марʼяни Головко.

«Твори Вольфганга Амадея Моцарта і Юрія Ланюка, які я виконаю разом з оркестром Львівської філармонії 20 жовтня, є дуже різними. Якщо перекласти арію Моцарта, то можна зрозуміти, що вона окреслює романтичні та навіть драматичні почуття, однак його музична мова все ще залишається класичною.

Музика ж Юрія Ланюка – це новий час, нова мова. Він експериментує, пише пісні на ретроманські тексти. Його музика не схожа на твори, які я виконувала раніше, це серйозна, потужна музика, в якій потрібно шукати опору. Виконувати премʼєру «Tezlas» Юрія Ланюка – це новий досвід і велика відповідальність. Як на мене, ці твори єднає те, що всі вони є салонними та вишуканими, світськими, написаними для вечорів в мирний час. Ми ж співатимемо їх під час війни і це несе надію.

Ми знаходимо сили продовжувати жити, черпаємо їх у мистецтві. Підготовка таких складних програм також допомагає заглибитись в музику і на деякий час дозволити собі відволіктись від новин», – додала Марʼяна Головко

Джерело: portal.lviv.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World