Menu
Menu
07.05.2024

Відомий оркестр підготував для запоріжців прем'єру про магію Іспанії

12 травня у Запорізькій обласній філармонії відбудеться прем'єра концерту «Магія Іспанії»
Симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії під орудою головного диригента, заслуженого артиста України Василя Коваля підготував для поціновувачів класики у музичну подорож до країни яскравого літнього сонця, фламенко і кориди - концерт «Магія Іспанії». Про прем'єру повідомили на сайті філармонії.

Під час концерту глядачі зможуть дізнатися цікаві факти про митців Іспанії та тих, кого вона надихала, жанри та напрямки в мистецтві.

"Щодо музики – вона надзвичайна, адже кожен твір є уособленням справжніх іспанських пристрастей та характерного колориту", - вважають у філармонії.

У виконанні академічного симфонічного оркестру та солістів філармонії прозвучать перлини творів Жоржа Бізе, Мануеля де Фальї, Еммануеля Шабріє, Габрієля Форе, Херардо Родрігеса та інших.

Виступатимуть улюбленці публіки - солісти: заслужена артистка України, піаністка Ілона Турчанінова та лауреат міжнародних конкурсів, саксафоніст Іван Левченко, співаки Вікторія Шестакова (сопрано) та Микола Квєтков (тенор).

Ведучі концерту – Світлана Холод та Микола Петюк.

Прем'єра концерту симфонічного оркестру «Магія Іспанії» відбудеться у Запорізькій обласній філармонії 12 травня, початок о 16.00.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. Під час повітряної тривоги заходи призупиняють і глядачам пропонують перейти в укриття. У філармонії воно є. Якщо тривога триває дуже довго, то у філармонії показ переносять на інший день, а квитки залишаються дійсними.

Час показів може змінюватись з об'єктивних причин. Будь ласка, уточнюйте.

Т. 236-44-67 (каса філармонія, працює 10.00 до 18.00, без вихідних; у день концерту – до початку заходу).

Джерело: zprz.city

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World