Menu
Menu
13.06.2024

У Тернополі виступить Муніципальний Галицький камерний оркестр

Цієї неділі, 16 червня, Муніципальний Галицький камерний оркестр представить тернополянам та гостям міста благодійну концертну програму «Україна – це ми». Виступ відбудеться на відкритому сценічному майданчику біля пам’ятника Івану Франку, що на вулиці Петра Конашевича – Сагайдачного. Початок концерту о 13:00 год. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

- Просто неба, у самому центрі Тернополя, у виконанні Галицького камерного лунатимуть ніжні і щирі інструментальні мелодії, серед яких унікальні авторські твори українського композитора та аранжувальника Ростислава Бабича «Українська фреска» та «Плотогони», українські народні пісні в інструментальному викладі «Ой над вишнею» та «Ой чий то кінь стоїть», піднесена «Ми є!» Юрія Шевченка, ніжна і зворушлива «Рідна мати моя» тощо, – йдеться у повідомленні міськради.
Вестиме програму Олена Лайко. Диригент – Андрій Аркуша.

Цей захід має благодійний характер на підтримку Збройних Сил України. Благодійні пожертви глядачів будуть скеровані на оснащення підрозділів, у яких служать тернополяни.

Джерело: fainemisto.tv

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World