Menu
Menu
04.05.2024

Продовження культурної місії Львівської філармонії

Після успішних виступів у Лондоні музиканти Львівської національної філармонії продовжили свою культурну місію з популяризації української музики та прем’єр сучасних авторів. У передвеликодній тиждень проходять п’ять концертів за участі солістів та колективів філармонії.

29 квітня в рамках Міжнародного фестивалю «Квідзинська музична весна 2024» струнна група Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії на чолі з диригентом Володимиром Сивохіпом представила програму з творів Йоганна Себастьяна Баха, Джима Брікмана, Франческо Джемініані та Міхаліса Травлоса. Також на польській сцені прозвучав Концерт для фортепіано з оркестром українця Василя Барвінського.

Представили твори солісти: Евеліна Завіслак, флейта, Івона Глінка, альтова флейта, Ева Ржетецька-Невядомська, клавесин, Микола Гав’юк, скрипка та Віоліна Петриченко, фортепіано.

1 травня Львівський камерний хор «Gloria» у співтоваристві артистів Балтійських країн виконали знамениту Дев’яту Симфонію Бетховена на Фестивалі «ProBaltica».

2 травня на цьому ж фестивалі пройшов концерт української духовної музики. У хоровому виконанні під орудою Володимира Сивохіпа звучали твори від Мартина (Леополіти) Львівського і Миколи Дилецького — через композиції Дмитра Бортнянського, Максима Березовського, Михайла Вербицького, Миколи Лисенка, Кирила Стеценка — до музики Анджея Нікодемовіча і Богдана Сегіна!

3 травня — німецьким слухачам представлять програму «Мрії — українська надія» солістки філармонії Віоліни Петриченко в залі Кюлунгсборна (Kunsthalle Kühlungsborn). Заплановані виконання музики Якова Степового, Левка Ревуцького, Василя Барвінського, Валентина Сильвестрова поряд з творами Шопена, Шумана.

4 травня — підсумком низки міжнародних подій стане виступ у Бонні, землі Бетховена на почесному святкуванні «Днів Бетховена». Віоліна Петриченко виконає знамениті переклади Мирослава Скорика «Місячної Сонати» і «До Елізи» для фортепіано у 4 чотири руки спільно з Олівером Дрехзелем.

Джерело: philharmonia.lviv.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World