Menu
Menu
14.03.2024

Львів потрапив до фіналу конкурсу New European Bauhaus Prizes-2024

Україна представила проєкт, який став швидкою реакцією міста на виклики бойових дій

Українське місто Львів увійшло до фіналу конкурсу New European Bauhaus Prizes-2024, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Львівської міської ради.

Рекреаційна зона "Над джерелом", що розташована неподалік центру матері та дитини UNBROKEN Mothers за адресою вул. гетьмана Івана Мазепи, 25Б, змагатиметься за головний приз у фінальній частині конкурсу від Європейської комісії.
Проєкт став швидкою реакцією Львова на виклики бойових дій, що тривають в Україні. Він створювався з метою відновлення занедбаної території для інтеграції внутрішніх переселенців у місцеву громаду, а також їхнього психологічного відновлення на території модернізованої ділянки.

Цього року Україна вперше взяла участь у конкурсі New European Bauhaus Fest. Проєкт країни представлений у категорії "Відновлення зв’язку з природою", зважаючи на те, що управління архітектури та урбаністики змогло відновити занедбану ділянку колишнього кар’єру.

Переможця конкурсу оголосять 12 квітня у Брюсселі (Бельгія). На церемонії буде нагороджено близько 20 проєктів, метою яких є створення майданчиків для прояву творчості, креативних ідей у сфері архітектури та дизайну на користь суспільства.

Джерело: 5.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World