Menu
Menu
06.07.2023

Легенда о Queen: Від 70-х до Сьогодення - Симфонічний Концерт під Відкритим Небом.

Легенда, історія, епоха! Із 70-х Queen не було рівних. І немає рівних і сьогодні!
«BohemianRhapsody», «WeWillRockYou», «WeAretheChampions», «WhoWantstoLiveForever», «I WantToBreakFree», «SaveMe» та всі інші культові пісніфранківці та гості міста почують на грандіозному концерті «Симфонічний Queen», який у неділю, 9 липня, о 19.00 пройде просто неба у парку палацу Потоцьких, передає Правда.іф.

У цей вечір безсмерті хіти Queen зазвучать по-новому в умовах безмежної акустики і приголомшливому виконанні знаменитого симфонічного оркестру GosОrchestra.

Крім того, цей концерт, як і всі інші, що анонсовані у літньому сезоні у франківському палаці Потоцьких, матиме й благодійну мету — проходитиме на підтримку ЗСУ.
Queen знають і люблять у всьому світі. Їхні пісні назавжди залишаться в історії. Адже кожна з них — це хіт, який добре знайомий всім.

— Концерт «Симфонічний Queen» буде вражаючим і повним сюрпризів!У цей вечір ви будете підспівувати, а, може, навіть і пританцьовувати. Можливо, згадаєте перше кохання і точно драйвово відпочинете. Ці хіти willrockyou в саме серце! —запрошують організатори. — Безсмертна музика Queen у виконанні симфонічного оркестру подарує всім неймовірний заряд емоцій і вражень на довгий час.
Героями концерту «Симфонічний Queen» стане знаменитий оркестр GosOrchestra під керівництвом яскравого диригента Олександра Госачинського.

Колектив був створений у 2016 році. За ці сім років вони створили унікальні триб’ют-програмиQueen, TheBeatles, MichaelJackson,TheProdigy та інші, з якими незмінно збирають аншлаги по всій Україні.У репертуарі мають понад 200 композицій у авторських аранжуваннях, а головне — щиру глядацьку любов.

Про них меломани кажуть: «GosOrchestra— це завжди особлива синергія!»

І це Івано-Франківськ відчує сповна!

У неділю на концерті «Симфонічний Queen» GosOrchestra здивують усіх своєю філігранною майстерністю, музичною чуйністю і вмінням запалювати публіку з перших же акордів.
— Нас часто перепитують: «А якщо буде дощ?» Знайте: концерт скасовувати не будемо!Адже літні дощі короткочасні, а для теплих емоцій ніщо не повинно стати перешкодою, —відзначають організатори.

Приходьте насолоджуватися фантастичною музикою й магічним заходом сонця на концерті просто неба «Симфонічний Queen» у неділю, 9 липня, о 19.00 у парку палацу Потоцьких!

Квитки на концерт можна придбати за цим посиланням https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/simfonichnij-queen-v-sadu/order/

Джерело: pravda.if.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World