Menu
Menu
12.07.2023

Концерт української фольклорної музики в Українському домі у Вашингтоні

Джерело: ukrinform.ua

До Українського дому у Вашингтоні, що діє при Посольстві України в США, завітали з концертом українські фольклорні колективи та співаки – учасники Смітсонівського фольклорного фестивалю 2023 року.
Як передає Укрінформ, про це Посольство України в США повідомило на своїй фейсбук-сторінці.
Перед гостями культурного заходу виступили: «Божичі», «Щука-Риба», Марія Квітка, Катя Chilly, Сусанна Карпенко та бандурист Ярослав Джусь.

«Назва концерту – «De Libertate: Пісні свободи та надії з України» – мала особливе значення для всіх присутніх. Названа на честь відомого вірша українського філософа Григорія Сковороди «De Libertate», вона нагадувала про цінність індивідуальної свободи та волі», – йдеться в дописі.

Диппредставництво висловило глибоку вдячність послу з особливих доручень Смітсонівського інституту д-ру Річарду Куріну та генеральному директору Музею Майдану в Києві д-ру Ігорю Пошивайлуза їхні неоціненні зусилля, які зробили цей концерт можливим, а також українським виконавцям за їхні голоси спротиву та роль українських культурних дипломатів.

Нагадаємо, українська громада Вашингтона вже вдруге разом з представниками Посольства України на чолі з послом Оксаною Маркаровою взяли участь у параді до Дня незалежності США, який відбувся 4 липня в американській столиці.

Фото: Embassy of Ukraine in the USA / Фейсбук

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World