Menu
Menu
30.12.2023

У Львові дітей запрошують на музичну виставу "Вкрадене Різдво, або Незвані гості"

На вихідні, 13-14 січня, у Львові у Палаці залізничників покажуть музичну історію для дітей про різдвяні дива "Вкрадене Різдво, або Незвані гості"
Про це повідомляють організатори, передає "Еспресо.Захід".

За сюжетом історії, у Країни Світла усі готуються до Різдвяних святкувань. Проте злий цар Країни Темряви Павук Павутін ненавидить Різдво, тому хоче захопити Країну Світла. Лиходію допомагають три його сестри: Брехня, Жадібність і Заздрість. Злі герої використовують магію та хитрощі, чари та обман. Але на противагу їм виступають непереможні сили Країни Світла.

Як кажуть організатори, "Вкрадене Різдво" – видовищна, добра та повчальна казка, яка перенесе дітей у дивовижній світ, в якому вони зустрінуться з улюбленими казковими героями, що опинилися у сучасних реаліях та ще й за дивних, несподіваних обставинах.

"Наші діти щодня зустрічаються зі страшними реаліями війни: ракетні небезпеки, повітряні тривоги, укриття, новини з фронту, втрати, – говорить продюсерка вистави, народна артистка України Ірина Мазур. – Тому з дітьми треба говорити про війну. Говорити у різний спосіб – і засобами сценічного мистецтва, зокрема. Так у нашій виставі з'явився антигерой Павук Павутін – як уособлення абсолютного зла. Йому протистоять сили добра і світла. Які б плани не мало зло, Різдво у наших дітей ніхто не має права вкрасти".

У музичній виставі задіяні понад 20 артистів відомого танцювального театру "Життя". А цікавим "Вкрадене Різдво" буде не лише дітям 5-12 років, але й старшим та дорослим.

Придбати квитки на 13 січня можна за цим посиланням, а на 14 січня – тут. Початок вистави о 14:00.

Джерело: zahid.espreso.tv

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World