Menu
Menu
25.12.2023

Одеський оперний театр почав співпрацювати з відомим італійським диригентом

Театр розпочав співпрацю з Массімо Мореллі. Одеський національний академічний театр опери та балету розпочав співпрацю з італійським диригентом та педагогом з вокалу Массімо Мореллі. Про це повідомили представники театру у Facebook. Зазначається, що днями маестро провів майстер-класи для провідних солістів, артистів оркестру та хору оперного театру – репетирували уривки з опер Джакомо Пуччіні «Богема» та «Тоска».

«Массімо Мореллі вважається одним із визнаних знавців творчості Джакомо Пуччіні. Як диригент – постановник він втілив на різноманітних оперних сценах, зокрема на міжнародному фестивалі Пуччіні, творіння геніального композитора – «Богему», «Мадам Баттерфляй», «Тоску», «Джанні Скіккі», Сестра Анжеліка, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Мореллі активно проводить педагогічну діяльність, зокрема викладає у музичній академії м. Лукка (Італія), практикує майстер-класи для оперних співаків та піаністів (Італія, Японія, Угорщина). І вже 21 січня 2024 року Массімо Мореллі диригуватиме оперою Джакомо Пуччіні «Мадам Баттерфляй» на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету.

Джерело: odessa.online

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World