Menu
Menu

Єрофєєв Костянтин Володимирович

1966-2008

Єрофє́єв Костянти́н Володи́мирович (Кость Єрофєєв (Єрофеєв, Єрофеїв), *29 травня 1966 — †25 серпня 2008, Київ) — український музикант, поет і журналіст.

Вокаліст та клавішник культового гурту «Рутенія» (1987—1992). Автор і виконавець «Маршу УНСО», а також сольного альбому «Легіонер. Дорогами війни та кохання».

Життєпис
Навчався на фізичному факультеті Київського університету (1983—1990). У 1989—92 учасник гурту «Рутенія» (соліст та клавішник).

Лідер «Рутенії» Анатолій Сухий так пригадує знайомство з Костем:

« Він був одним з організаторів студентського товариства «Громада». Між інших були також Чемерис Володимир, я, Піховшек В'ячеслав, Корчинський Дмитро. Ми тоді вчились на фізичному факультеті Київського університету ім. Шевченка і жили в гуртожитку на Ломоносова. Там все і починалось. »
Після розпаду «Рутенії» у 1992 р. займався журналістикою. Був редактором регіонального відділу на телеканалі «Інтер», журналістом кількох друкованих видань. В останній період життя — редактором на сайті NEWSru.ua. У 2001 р. випустив сольний музичний альбом «Легіонер. Дорогами війни та кохання».

Помер на світанку 25 серпня 2008 р. Причина — зупинка серця.

Дмитро Корчинський записав у своєму блозі:

« Помер Костік Єрофеїв, надзвичайно талановитий співак, він мав все, щоб прославитися, крім спраглої публіки. Та що є, цілком задовольняється своєю звичною соломою.
Вперше я зустрів його в гуртожитках фізичного факультету у 1988 р. Там тоді створився антирадянський гурток і його субкультуру творили чудовий автор пісень Толік Сухий та Костік…
Браття, помоліться за нього. Якби ви чули, ви б знали, що втратили. »
Похорон відбувся на Київщині — в селі Селище Баришівського району.

Дискографія
Дискографія у складі «Рутенії»
Сольний альбом «Легіонер. Дорогами війни та кохання» (2001).

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World