Menu
Menu

Тополя Тарас Володимирович

1987

Соліст популярного українського гурту «Антитіла», речник Молодіжної Ради при Президентові України, колишній молодіжний посол UNICEF в Україні, співзасновник благодійного фонду «Вільні — ЮА», благодійного фонду «Антитіла», волонтер, доброволець Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Життєпис

Народився і виріс у Києві. З 6 років почав займатися музикою, зокрема грою на скрипці, співав в хорі при чоловічій хоровій капелі імені Ревуцького. Навчався у столичній гімназії № 48 на вул. Прорізній та у школі І — III ступенів № 8. У старших класах школи створив гурт, який пізніше переформатували й назвали «Антитіла».

Навчався в Академії МВСУ. У 2007 році отримав вищу юридичну освіту. Під час навчання в академії він та «Антитіла» взяли участь у телепроєкті «Шанс». Тоді гурт не переміг, але Кузьма Скрябін сказав: «Якщо цих хлопців випустити на сцену, то багато хто піде на пенсію».

2008 року гурт почав співпрацю з продюсерським центром «Catapult Music». У 2010 прийняття рішення про відхід від продюсерського центру. З того часу менеджментом гурту займається клавішник гурту Антитіла Сергій Вусик і Тарас Тополя.
Участь у ЗСУ

В лютому 2022 року під час перших днів вторгнення військ Росії на територію Київщини Тарас записався добровольцем до складу ТРО 130-го батальону.

З березня 2022 року Тарас став засновником Благодійного фонду «Антітила», що займався допомогою цівільних та військових підрозділів на війні.
Музична діяльність

Співзасновник, фронтмен популярного музичного гурту «Антитіла», де Тарас є автором та виконавцем.
Стадіонний тур Hello. Арена Львів, травень 2019

2017 року гурт «Антитіла» відіграв масштабний тур «Сонце». Тур охопив близько 50 міст України, одне в Білорусі, сім міст в Америці та одне в Канаді. В Україні це були не лише обласні центри, а й багато районних центрів. Відігравши тур «Сонце», «Антитіла» потрапили до Національного реєстру рекордів України, установивши досягнення в категорії «Найбільша кількість міст, у яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру». За сто один день колектив ознайомив із платівкою чотири країни: Україну, Білорусь, США та Канаду. Виконавці влаштували 46 концертів, 26 із яких припали на березень.

На концерті пам'яті Скрябіна переспівав його хіт «Люди, як кораблі». Версія пісні вразила слухачів і Тарас з гуртом записав студійну версію разом з бек-вокалісткою Скрябіна Ольгою (Шпрот) Лізгуновою.

Випустив альбоми «Будувуду», «Вибирай», «Над полюсами», «Все красиво», «Сонце», «Hello», «MLNL».
Саундтреки до фільмів і серіалів

«А я відкривав тебе» — саундтрек короткометражного фільму «Собачий вальс» (2011). Головна роль — Ада Роговцева.
«Одинак» — головний саундтрек до однойменного серіалу «Одинак» (2017). У головній ролі — Олексій Горбунов.
TDME — головний саундтрек до серіалу «Школа» (2018), «Школа. Недитячі ігри» (2018), «Школа. Випускний» (2019).
«Лови момент» — саундтрек до фільму «11 дітей з Моршина» (2018), телесеріал «Школа» (2018).
«Lego» — головний саундтрек повнометражного фільму «Я, ти, він, вона» (2018).

Громадська діяльність

2014 року з друзями розпочав волонтерську діяльність, заснував благодійний Фонд «Вільні ЮА». Завдяки фонду вдалося зібрати більше 8 млн грн. Кошти спрямовано на закупівлю медикаментів та засобів захисту для українських військових, а також на допомогу населенню.

В рамках статусу Молодіжного Посла UNICEF в Україні провів більше 100 зустрічей з активною молоддю по всій країні. Ініціював та спільно з волонтерами втілив у життя масштабну виставку «Ukraine Exist» в стінах штаб-квартири ООН В Нью-Йорку. Діяльність продовжується.

Після вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022 року Тарас Тополя разом з іншими учасниками гурту «Антитіла» записався до лав Територіальної оборони ЗСУ.
Фільмографія
Дублювання українською

«Мій домашній крокодил» — Ліл

Нагороди

2019 — орден «За заслуги» 3-го ступеня

Сімейний стан

2013 року одружився зі співачкою Оленою Тополею, яка більш відома як Alyosha. Разом виховують трьох дітей: синів Марка та Романа, дочку Марію.

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World