Menu
Menu

Ткачук Анатолій Павлович

1950

Анатолій Павлович Ткачук (нар. 24 серпня 1950) — український композитор та диригент.
Народився на Вінниччині. Закінчив класу труби Київської музичної школи ім. В. Косенко, потім музичне училище ім. Р. М. Глієра, клас професора М. Бердиєва.

З 1968-го по 1973-й проходив службу у військовому оркестрі Київського вищого артилерійського інженерного училища. У 1978-му році закінчив військово-диригентський факультет Московської консерваторії та був направлений за спеціальністю до контингенту ГРВН, де досяг значних успіхів на посаді диригента оркестру дислокованого в Гарделегені 41-го мотострілецького Берлінського полку.

Від 1983-го року начальник оркестру Чернігівського вищого авіаучилища. На основі оркестру створив потужний «Біг-бенд», який згодом став лауреатом фестивалю «Естрада-90» і посів перше місце серед оркестрів Київського військового округу.

З 1988-го викладач музичного училища ім. Л. М. Ревуцького класу диригування, інструментування і читання партитур. У 1995-му створив місцевий симфонічний оркестр і став його головним диригентом.

Художній керівник філармонічного духового оркестру і головний диригент Чернігівського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

Список творів
У доробку більше 90 творів для духового оркестру, зустрічних та стройових маршів, гімнів, музичних поем та пісень.

Марші
«Славутич»
«Козак»
«Похідний»
Зустрічний марш «Україна»
Зустрічний марш «Святковий»
та інші.

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World