Menu
Menu

Плужнікова Валентина

1996

Українська співачка Валентина Плужнікова (мецо-сопрано) розпочала навчання у програмі Lindemann Young Artist Development Program театру Metropolitan Opera (Нью-Йорк, США) у віці 23 років. Одночасно вона здобуває ступінь магістра у Національній музичній академії України імені Петра Чайковського у Києві. З 2017 до 2019 року співачка була учасницею Оперної академії Teatr Wielki Opera Narodowa у Варшаві.

Взимку 2020 року Валентина дебютувала в опері Моріса Равеля «Дитя та чари» (Філадельфія , США). У 2019 році вона була учасницею оперного фестивалю «Барток Плюс» в Угорщині та проєкту молодих співаків на Зальцбурзькому фестивалі, де дебютувала в опері Франческо Чілеа «Адріана Лекуврер». Також у 2019 році вперше вийшла на сцену Національної опери України в партії Зібеля в опері «Фауст» Шарля Гуно. У 2018 році вона брала участь у програмі Corso d`Opera (Кортона, Італія) та дала концерт у Teatro Verdi (Флоренція, Італія).

Валентина стала лауреаткою Міжнародного конкурсу Tenor Viñas Contest 2019. У тому ж сезоні здобула друге місце на XXIX International lyric competition Iris Adami Corradetti у місті Падуя (Італія). Окрім цього була фіналісткою 24th International Singing Competition Ferruccio Tagliavini (Австрія) та III Éva Marton Singing Competition у Будапешті (Угорщина).

Сьогодні співачка продовжує стажування у Metropolitan Opera (США) та веде активну концертну діяльність.

З 2020 року Валентина отримує грантову підтримку від VERE MUSIC FUND та бере участь у спеціальних проектах фонду.

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World