Menu
Menu

Охрімчук Сергій

1968

Український скрипаль-віртуоз, який виконує музику в жанрі фольклор, джаз, рок. Вивчає та виконує етнічну скрипкову музику різних країн, експериментує з поєднанням багатьох музичних жанрів.

Життєпис

Закінчив Житомирське музичне училище імені Віктора Косенка та Київську консерваторію по класу скрипки (1997). Грав у експериментальному рок-гурті «Біокорд», з 1990 по 1997 рік — у тріо сучасної імпровізаційної музики «САТ». Самостійно опанував різні народні регіональні стилі гри на скрипці.
Тріо CAT у складі: С. Охрімчук, О. Клименко, М. Стрельніков (1992 р.)
Капела Сергія Охрімчука у складі: (зліва направо) Сергій Охрімчук, Анжела Зайцева, Михайло Качалов, Северин Данилейко на концерті у Варшаві 13 вересня 2017 р.; фото: Івонна Новіцка

З 1993 року працював на кафедрі етномузикології Київської консерваторії, проводив роботу зі збирання, дослідження та відтворення автентичної скрипкової музики. Брав участь у наукових фольклорних конференціях в Україні, Польщі, Росії.

З 2000 року викладав на кафедрі старовинної музики Національної музичної академії України імені Петра Чайковського. Створив декілька програм з провідними джазовими музикантами України та Польщі, брав участь у багатьох джазових фестивалях.

Учасник інструментальної капели «Надобридень», фольклорного ансамблю «Древо», Квартету Віктора Соломіна, джазового гурту «Обличчя міст», Катя Chilly, «Хорея Козацька». Учасник етно-диско проекту Олега Скрипки «Чоботи з бугая» та «Le Grand Orchestra». Керівник та учасник смичкового квартету «Капела Сергія Охрімчука».

Співпрацює з багатьма відомими українськими та зарубіжними виконавцями та гуртами: Олегом Скрипкою, «Океаном Ельзи», Младою, Русланою, «Божичі», «Red Cardell» (Франція), Дмитро Найдич, «Карпатяни» та инші.

20 жовтня 2008 року в Українському домі Сергій Охрімчук взяв участь у творчому вечері «Незабутня Квітка», присвячений пам'яті співачки, учасниками якого також були Ніна Матвієнко та її донька Антоніна, оперна діва Марія Стефюк, поп-співачка Марія Бурмака, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка.

Виступав на фестивалях «Нова територія», «Київ Музик Фест», «Арт-Поле», «Старе кіно по-новому», «Jazz Bez», «Музичні прем'єри сезону», «Форум музики молодих», «Древо роду кобзарського», «Всі мазурки світу» у Варшаві та инших. Гастролював у різноманітних складах в Франції, Німеччині, Чехії, Польщі, Литві, Латвії, Росії, Узбекистані.

Виконує музику сучасних українських композиторів, створює музику до кіно та театральних вистав. Бере участь у різноманітних музично-театральних перформансах, мультимедійних проектах («Київські торти»).
Доробок

Дискографія

«САТ» (2006 у музиці)
«COPICAT» (2012 у музиці)

Брав участь у записі

«Вночі», альбом Святослава Вакарчука (2008).
«Серце у мене вразливе», максі-синґл Олега Скрипки.
«Українські танці. Частина 1.», «Божичі»
«Українські танці. Частина 2.», «Божичі»

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World