Menu
Menu

Ігнатьєв Павло Борисович

1973

Український піаніст, джазовий композитор, автор семи опублікованих альбомів.

Біографія

Народився 10 грудня 1973 року. З раннього дитинства Павло Ігнатьєв проявляв великий інтерес до музики. Батьки помітили схильність дитини й доправили його вчитись до Київської музичної школи № 5. Деякий час Павло провів у Одесі, де продовжував займатися в Одеській музичній школі ім. Столярського, але більшу частину свого дитинства він провів у Києві, навчаючись у середній спеціальній школі ім. М. В. Лисенка. В цій школі, за словами самого композитора, були талановиті й турботливі вчителі, перші концерти й музичні досягнення.

Павло вступив до Київської державної консерваторії на факультет «спеціальне фортепіано», після двох років навчання в котрій за запрошенням Шандора Вега відбув до Кракова в «Моцартовську академію» камерної та оркестрової класичної музики. Пізніше Павло пройшов курс на джазовому факультеті в Ганноверській вищій школі, а також курси спеціального фортепіано професора Д. Башкірова «Моцартеум» і курси спеціального фортепіано професора Альфонса Контарського в Sommerakademie der Hochschule Mozarteum (Зальцбург).

1993 року брав участь у джазовому фестивалі у Вільнюсі (Литва) і у фестивалі сучасної класичної й камерної музики Гідона Кремера «Кремерата», м. Локенхауз, Австрія (1994 рік).

З 1994 року почав концертну й композиторську діяльність. Тепер пише музику та виступає з концертами як в Україні, так і за її межами. Всі альбоми композитора доступні для безкоштовного завантаження з його сайта . Музика Павла Ігнатьєва регулярно звучить в ефірі українських джазових радіостанцій Music Radio, Радіо «Континент» та ін.,а також користується широкою популярністю в соціальних мережах, які підтримують обмін музикальними файлами, таких як ex.ua ВКонтакті та RuTracker.org. Павло неодноразово виступав у ефірі українських загальнонаціональних телеканалі.

Відгуки критиків та сприйняття публіки

Відомий український музичний критик Олексій Коган неодноразово запрошував Павла Ігнатьєва на свої авторські концерти «На джазовій хвилі…», організовані продюсерським центром Jazz In Kiev, а також давав високу оцінку творчості Павла Ігнатьєва в авторських передачах «Субота з Коганом» на Music Radio .
Альбоми

2005 — Old Improvisations
2006 — Харьковские листья
2007 — Спиноза
2007 — Моему другу
2008 — Рассказ-раздумье
2008 — Караван
2009 — Бессонница
2010 — Воспоминания. Кристина

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World